قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم به صورت استعلام آنلاین شما بر اساس متر مربع محاسبه می شود و برای استعلام قیمت باید ابعاد پنجره های پروژه خود را اعلام نمایید تا قیمتی دقیق برای شما صادر شود.

در صورتی که هنوز نمای ساختمان شما انجام نشده است ابعاد پنجره های خود را با کسر میزان نما (حدود 10CM) برداشته و در فرم زیر وارد نمایید.

می خواهید بدانید قیمت پنجره دوجداره چطور محاسبه می شود؟

 

در این قسمت شما می توانید با ارسال ابعاد و تعداد پنجره های خود قیمت پنجره های خود را به صورت دلخواه دریافت کنید.

یا در صورت سوال یا مشاوره می توانید از مشاوره انلاین سایت یا در بخش تماس با ما سوالات خود را بپرسید.قیمت پنجره دوجداره

تغییر قیمت پنجره دوجداره شما بر چند اساس است که در زیر به آنها اشاره شده است.

  • رنگ و ضخامت هر شیشه به صورت خالص بر حسب متر مربع متغیر می باشد
  • نوع و طرح پنجره ها
  • یراق الات و نوع بازشو ها به صورت تک حالته یا دوحالته
  • رنگ پروفیل ها اعم از سفید یا روکش لمینت طرح چوب یا رنگی
  • مارک یراق الات که شامل یراق الات ترک , المان... می شود

پروفیل آلومینیومی که شامل پروفیل چارچوب پنجره که فریم نام دارد  پروفیل وسط یا همان مولیوم و پروفیل لنگه یا باز شو یا همان ساش و همچنین پروفیل های کمکی که بر اساس طرح پنجره ها و متر طول مصرفی محاسبه و در قیمت نهایی لحاظ می گردد.

گالوانیزه مصرفی در داخل پروفیل و همچنین زهوار و لاستیک های EPDM شیشه و نگه معمولا بر روی قیمت متر طول پروفیل محاسبه می گردد و محاسبه جداگانه آن غیر طبیعی است.

شیشه مصرفی که بر حسب متر مربع محاسبه می شود و می توان با ضخامت های مختلف دوجداره و تک جداره و ساده , مات , رنگی , سکوریت , لمینت , خم و ... باشد.

یراق الات مصرفی در ساخت پنجره که شمال لولا , قفل , دستگیره , اسپانیولت و ... می باشند که یک ست یراق را تشکیل می دهند و به صورت تعداد مورد محاسبه قرار می گیرد.

 

تماس با بخش فروش از طریق فرم زیر

 

 
 
دریافت پیش فاکتور انلاین
 
برای استعلام قیمت پنجره دوجداره به صورت آنلاین و سریع لطفا اطلاعات کامل خود به همراه اطلاعات کامل ابعاد پنجره های خود در فرم زیر وارد نمایید.توجه نمایید که تعداد پنجره ها در قیمت شما تاثیر میگذارد لطفا اطلاعات دقیق را وارد نمایید.

قابل توجه مشتریان عزیز در صورت استعلام حدالامکان تلفن یا ایمیل خود را درج نمایید تا در سریع ترین زمان با شما مکاتبه نماییم.در غیر اینصورت نمیتوانیم با شما ارتباط برقرار نماییم.

نحوه دریافت پیش فاکتور پنجره های خود را انتخاب و تکمیل نمایید.

فکس اس ام اس ایمیل

نام شما:

ایمیل شما:

شماره تماس:

شهر:

توضیحات :

 

1- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب


2- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب


3- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب


4- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب


5- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب


6- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب


7- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب


8- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب


9- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب


10- ارتفاع: (cm) عرض: (cm) تعداد: پنجره درب

 

 

 

عوامل موثر در قیمت درب و پنجره

 


پس در صورتی که نوسانات ارز وجود دارد چه زمان اقدام به خرید بکنیم؟

اما به دلیل جاری بودن قراردادها و موجود بودن جنس از خرید گذشته معمولا کل نوسان دلار به صورت آنی و در همان لحظه در صنعت درب و پنجره نمود نمی کند و زمانی هر چند کوتاه برای تاثیر کل این نوسان در این صنعت نیاز است که شاید این بازه زمانی را بتوان بازه خرید آنی نامید.

در این بازه زمانی ( بازه خرید آنی ) مشتریان برای رفع نیازهای آینده خود به سمت خرید اقلامی که امکان افزایش بیشتر قیمت آنها وجود دارد هجوم می آورند و به سرعت بازار را از اجناس با قیمت گذشته خالی می کنند و قیمتها به سرعت با قیمت جدید دلار یا قیمت ارزهای دیگر موثر در بازار مطابق می شود. در این بازه زمانی حتی مشتری در فاصله ای که می خواهد استعلام یک شرکت را با شرکت بعدی تطبیق دهد نیز ممکن است دچار افزایش قیمت شده و هنگام مراجعۀ دوباره پیش فاکتور قبلی معتبر نباشد و سرعت افزایش قیمتها به ترتیبی است که برخی از تولیدکننده گان و فروشندگان ممکن است از فروش جنس به دلیل مشخص نبودن قیمتها امتناع ورزند.

اما سوال این است که چرا پس از این بازه زمانی و بعد از ثبات یا حتی کاهش قیمت دلار،قیمتها همچنان افزایش می یابد؟

جواب این سوال را در دو عامل مهم می توان پیدا نمود که مورد اول با سازندگان و مورد دیگر با واردکنندگان و واردات جنس جدید در ارتباط است.

با بالا رفتن قیمت دلار ، به دلیل جلوگیری از وارد شدن شوک بیشتر به بازار، معمولا سازندگان با کاستن از میزان سود خود از افزایش بیشتر قیمتها جلوگیری می کنند تا مشتریانی که وضع موجود را پیش بینی نکرده اند و مخارج خود را با قیمت های گذشته محاسبه نموده اند،از بازار مصرف خارج نشوند. اما کم کم و پس از تثبیت قیمت دلار و واردشدن صف مشتریان جدید، تولیدکنندگان نیز که مخارجشان افزایش یافته به درصد سود گذشته باز گشته و بدین ترتیب پس از تثبیت قیمت دلار ، افزایش هزینه ها ی تولید و بازگشتن به درصد سود گذشته از طرف تولید کنندگان باعث افزایش قیمتها خواهد شد.

پس از خالی شدن بازار از جنسهای با قیمت گذشته در صورتی که بخشی از این اجناس که قبلا وارد شده اند به قیمت دلار جدید فروخته شده اند، پس از واردات دوباره با وجودتثبیت یا کاهش قیمت دلار، باز هم گران تر از گذشته فروخته می شوند و این موضوع از افزایش قیمت گمرکی این اجناس ناشی می گردد.

 

 

تصویر متحرک نوع بازشوهای پنجره های دوجداره آلومینیومی و UPVC

 

نمونه بازشو دو جهته که از جهت بالا و به صورت بازشو معمولی باز میشود.

نمونه بازشو پنجره فولکس واگنی upvc

 

انواع مدل پنجره دوجداره

پنجره فیکس : این مدل پنجره ها به عنوان پنجره های تصویر نامیده میشوند که بیش از اندازه باعث ورود نور در فضا خانه میگردند و از ورود هوا و حشرات به داخل منزل جلوگیری میکنند.

در شهر های بزرگ مثل تهران این مدل پنجره ها نمای خوبی به ساختمان میدهد.

پنجره لولا دار : یکی از پر استفاده ترین انواع پنجره در نمای ساختمان لولای می باشد که این پنجره به صورت درب باز میشود که باعث ورود بیشتر هوا به داخل منزل میشود و همچنین دید باز و مناسبی را برای اطراف فراهم میکند.

پنجره دو جهته : این پنجره در حین باز شدن روی یک شیب اریب حرکت میکنند که باعث ایجاد نمای ظریف و تازه ای در ساختمان میگردد که علاوه بر تامین نور زیاد و عبور هوای آزاد تسط بیشتری را به ساکنین منزل میدهد.

پنجره ریلی (کشویی) : یک نوع متنوع و راحتی که سبک طراحی پنجره ها است که برای محیط های که منظره زیبا و پنت هاوس است مناسب می باشد.

پنجره دولنگه باز شو : این نوع پنجره ارسی هم شناخته میشود که زیبای خاصی به نمای ساختمان میدهد نگهداری آن بسیار ساده است و آسان و شکل کلاسیک مدرنی دارد.

پنجره بادگیر : برای ایجاد یک هوای طبیعی در همه فصل ها این مدل پنجره ها انتخاب بسیار مناسبی می باشد که هم زیبایی را فراهم میکند و جریان باد مستقیم را کنترل میکند.