پروفیل دکتر وین از مرزهای کشور گذشت

روابط عمومی کاروانسرای نازنین پس از ماه ها تلاش شبانه روزی سرانجام دروازه های کشور افغانستان به روی پروفیل دکتر وین باز شده و در پروفیل دکتر ویناردیبهشت ماه امسال اولین سری از محصولات دکتر وین به بیرون از مرزهای کشور راه پیدا کرد.

همچنین بر اساس اعلام این شرکت تولید کننده پروفیل تلاش ها و مذاکرات بسیاری برای ورود پروفیل دکتر وین به بازار کشورهای اسیای میانه انجام شده است.

بر اساس اعلام مسئولان شرکت کاروانسرای نازنین مقصد اسیای میانه از جمله گرجستان,ترکمنستان,قزاقستان و ... خواهد بود.

 

یاداوری می شود سنگ بنای گروه صنعتی کاروانسرای نازنین در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام با تولید پروفیل یو پی وی سی نشان تجاری دکتر وین و بر پایه کیفیت و تکنولوژی برترگذاشته شده است.

 

محصول نهایی این مجموعه صنعتی که کارخانه ان در زمینی به مساحت 17000 متر مربع واقع شده از حیث شکل و قالب کاملا متفاوت با انواع مشابه بازار است.

این شرکت تولید کننده با هدف ارتقا کیفیت محصول نهایی خود از حیث استقامت و ایمنی,قالب های پروفیل خود را به شکل انحصاری مطابق با استانداردهای اروپا طراحی کرده است.

پروفیل دکتر وین که مدرن ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات هوشمند و دانش فنی متخصصین خارجی خود بهره می برد.

در تلاش است تا  در امر تولید روز به روز بر کیفیت خود افزوده و همگام با تکنولوژی روز دنیا در این صنعت گام بردارد.

پروفیل دکتر وین همواره در بخش کنترل کیفیت به وسیله تجهیزات و امکانات پیشرفته آزمایشگاهی در طول فرایند تولید به صورت تصادفی مورد نظارت دقیق و ارزیابی تست های مختلف مطابق با استاندارد RAL GZ 716/1 ازمایش می شود.

این تولید کننده پروفیل های وی پی وی سی که تنوع و کیفیت در تولید را با خلاقیت و نو اوری خاصی آمیخته اکنون پروفیل های WIN60 چهار کاناله  و WIN70 پنج کاناله را در سبد محصولات خویش قرار داده است.

از نکات بارز در مورد پروفیل های تولدی این شرکت می توان به طراحی  خاص و منحصر به فرد آن اشاره کرد.