بخش فروش : 09133882566

پروفیل دکتر وین از مرزهای کشور گذشت

روابط عمومی کاروانسرای نازنین پس از ماه ها تلاش شبانه روزی سرانجام دروازه های کشور افغانستان به روی پروفیل دکتر وین باز شده و در پروفیل دکتر ویناردیبهشت ماه امسال اولین سری از محصولات دکتر وین به بیرون از مرزهای کشور راه پیدا کرد.

همچنین بر اساس اعلام این شرکت تولید کننده پروفیل تلاش ها و مذاکرات بسیاری برای ورود پروفیل دکتر وین به بازار کشورهای اسیای میانه انجام شده است.

بر اساس اعلام مسئولان شرکت کاروانسرای نازنین مقصد اسیای میانه از جمله گرجستان,ترکمنستان,قزاقستان و ... خواهد بود.

 

یاداوری می شود سنگ بنای گروه صنعتی کاروانسرای نازنین در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام با تولید پروفیل یو پی وی سی نشان تجاری دکتر وین و بر پایه کیفیت و تکنولوژی برترگذاشته شده است.

 

محصول نهایی این مجموعه صنعتی که کارخانه ان در زمینی به مساحت 17000 متر مربع واقع شده از حیث شکل و قالب کاملا متفاوت با انواع مشابه بازار است.

این شرکت تولید کننده با هدف ارتقا کیفیت محصول نهایی خود از حیث استقامت و ایمنی,قالب های پروفیل خود را به شکل انحصاری مطابق با استانداردهای اروپا طراحی کرده است.

پروفیل دکتر وین که مدرن ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات هوشمند و دانش فنی متخصصین خارجی خود بهره می برد.

در تلاش است تا  در امر تولید روز به روز بر کیفیت خود افزوده و همگام با تکنولوژی روز دنیا در این صنعت گام بردارد.

پروفیل دکتر وین همواره در بخش کنترل کیفیت به وسیله تجهیزات و امکانات پیشرفته آزمایشگاهی در طول فرایند تولید به صورت تصادفی مورد نظارت دقیق و ارزیابی تست های مختلف مطابق با استاندارد RAL GZ 716/1 ازمایش می شود.

این تولید کننده پروفیل های وی پی وی سی که تنوع و کیفیت در تولید را با خلاقیت و نو اوری خاصی آمیخته اکنون پروفیل های WIN60 چهار کاناله  و WIN70 پنج کاناله را در سبد محصولات خویش قرار داده است.

از نکات بارز در مورد پروفیل های تولدی این شرکت می توان به طراحی  خاص و منحصر به فرد آن اشاره کرد.