اگر به دنبال آن هستید تا به خانه خود ظاهر متفاوتی ببخشید,می توانید از پنجره های کرکره ای خارجی استفاده کنید.

هیچ چیز مانند پنجره های کرکره ای خارجی نمی تواند به سازه حیات و به خانه شما ارزش ببخشد.

با افزودن پنجره های کرکره ای به سازه رنگ مغایری به کل خانه عرضه کنید.

میتوانید در خانه را با رنگ سرزنده ای رنگ کنید و این گونه است که منزل شما زیباتر به نظر می رسد.

انواع پنجره های کرکره ای بیرونی

پنجره های کرکره ای بیرونی در انواع رنگ ها , اشکال , اندازه های استاندارد و سفارشی و قیمت های مختلف در دسترس قرار دارند.پنجره های کرکره ای بیرونی

پنجره های کرکره ای که در مکان نصب می شوند و تنها به منظور ارتقای ظاهر خانه به کار می روند,به عنوان پنجره های تزیینی شناخته می شوند.

پنجره های تزیینی,پنجره های کرکره ای که کاربردی فنی ندارند یا پنجره های کرکره ای مصنوعی می توانند انرژی خورشیدی را کنترل کنند و با تامین ایمنی ساختمان , پنجره ها را از اسیب در برابر نا ملایمات جوی , مانند طوفان و برف سنگین مصون نگه دارند.

 

 

مصالح پنجره

مصالحی که در ساختار پنجره های کرکره ای خارجی به کار می روند از نظر قیمت و کیفیت متغیر هستند.

چوب به طور عادی به دلیل رنگ غنی غیر قابل مقایسه , بافت و سبک کلاسیک آن با ارزش تلقی می شود.

وینیل از نظر قیمت بسیار متغیر است اما اگر محصولی را با کیفیت بسیار بالا انتخاب کنید , در این صورت پنجره های کرکره ای وینیل این قدرت را دارند تا نمای هر خانه ای را تغییر دهند.

پنجره های کرکره ای چوبی به طرز شگفت انگیزی گرم و زیبا هستند و اگر فردی رنگ گرم چوب را ترجیح می دهد , موارد ذیل می توانند گزینه های مناسبی باشند.

  • چوب سرو درخت همیشه سبز می تواند انتخاب مناسبی باشد , این گونه ها ثابت کرده اند که در برابر موریانه ها و جذب رطوبت مقاوم هستند بنابراین برای پنجره های کرکره ای چوبی بهترین گزینه به شمار می روند.
  • چوب درخت سرو از خانواده کاج بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و این به دلیل فرزکاری است که در این چوب ها صورت می گیرد و پنجره های کرکره ای خارجی ساخته شده از درخت سرو بی نهایت زیبا به نظر می رسند.
  • چوب درخت صنوبر در آمریکای شمالی از مصالح ساختمانی متداولی به شمار می رود.
  • پنجره های کرکره ای ساخته شده از درخت ماموت از چوب درخت با عظمت ماموت ساخته می شوند که عمدتا در کالیفرنیا رشد می کنند.
  • پنجره های کرکره ای الومینیومی جایگزین مناسب و نسبتا ارزان قیمتی برای پنجره های کرکره ای چوبی هستند زیرا بسیار با دوام هستند و نیاز به مراقبت کمی دارند.